O mnie

Jestem magistrem dietetyki oraz technikiem farmaceutycznym. 

Podczas pracy w aptece zainteresowałam się dietetyką, ponieważ zobaczyłam, ile osób jest chorych z powodu złego odżywiania oraz upewniłam się, że lubię rozmawiać z ludźmi i pomagać im swoją wiedzą. 
Dopóki nie zainteresowałam się dietetyką, nie wiedziałam zbyt dużo na temat zdrowego odżywiania. Często jadłam słodycze  
i przetworzoną żywność, ponieważ wydawało mi się, że zdrowa dieta polega na stałym siedzeniu w kuchni i wymaga zbyt dużo czasu, którego nie miałam. 
 
Gdy zaczęłam się tym interesować i poszłam na studia z dietetyki zrozumiałam, że wszystko zależy od podejścia. Gotowanie zdrowych posiłków nie musi być czasochłonne, może być łatwe, najważniejsza jest chęć zmiany i otwartość na nowe pomysły. 
 
Właśnie tego chcę nauczyć moich podopiecznych.  Zdrowa dieta to nie są wyrzeczenia i jedzenie tego co nam nie smakuje, to nie jest rezygnacja ze słodkiego smaku.  Zdrowa dieta jest elementem zdrowego trybu życia, który sprawia, że przede wszystkim czujemy się dobrze ze sobą. Wymaga to pracy nad sobą i właśnie w tym chcę Ci pomóc.
Po doświadczeniach zdobytych jako technik farmaceutyczny pracujący w dużej aptece w Gdańsku najbliżsi stali mi się pacjenci z chorobami towarzyszącymi nadwadze i otyłości takimi jak cukrzyca, nadciśnienie, choroby tarczycy, osteoporoza, hiperlipidemia. 
Dlatego właśnie tymi pacjentami najczęściej się zajmuję. To niesamowite jak po zmianie nawyków na zdrowsze można zmniejszyć dawki oraz ilość przyjmowanych leków. A przede wszystkim polepszyć swoje samopoczucie. 
 
 Już w starożytności Hipokrates powiedział:
„Twoje pożywienie powinno być lekarstwem, a twoje lekarstwo powinno być pożywieniem”. 
I mimo, że od tego czasu upłyneło już kilkanaście wieków, jest to wciąż aktualne.
 

Kontakt

+48 695 604 145

Nie wiesz jak zabrać się za odchudzanie, a może na coś chorujesz i nie wiesz co możesz jeść? 

Regulaminy

Zajrzyj tutaj: