O mnie

Jestem magistrem dietetyki oraz technikiem farmaceutycznym. 

Jestem magistrem dietetyki oraz technikiem farmaceutycznym z wieloletnim doświadczeniem. Moja przygoda z dietetyką rozpoczęła się podczas pracy w aptece, gdzie zauważyłam, jak wiele osób cierpi z powodu złego odżywiania. Praca ta uświadomiła mi również, jak bardzo lubię pomagać ludziom, dzieląc się swoją wiedzą.

Początkowo, zanim zainteresowałam się dietetyką, niewiele wiedziałam o zdrowym odżywianiu. Często sięgałam po słodycze i przetworzoną żywność, myśląc, że zdrowa dieta wymaga spędzania godzin w kuchni, na co nie miałam czasu. Studia z dietetyki otworzyły mi oczy na fakt, że zdrowe gotowanie nie musi być czasochłonne. Wystarczy odpowiednie podejście, chęć zmiany i otwartość na nowe pomysły.

Chcę przekazać moim podopiecznym, że zdrowa dieta to nie wyrzeczenia i jedzenie potraw, które nam nie smakują. To również nie rezygnacja ze słodkich smaków. Zdrowa dieta jest integralnym elementem zdrowego stylu życia, który sprawia, że czujemy się dobrze ze sobą. Wymaga to pracy nad sobą, a ja jestem tutaj, aby Ci w tym pomóc.

Po latach pracy jako technik farmaceutyczny w dużej aptece, skupiłam się na pacjentach z chorobami towarzyszącymi nadwadze i otyłości, takimi jak cukrzyca, nadciśnienie, choroby tarczycy, osteoporoza i hiperlipidemia. Właśnie tymi pacjentami najczęściej się zajmuję. Niesamowite jest, jak zmiana nawyków żywieniowych może zmniejszyć dawki i ilość przyjmowanych leków oraz poprawić samopoczucie.

Już w starożytności Hipokrates powiedział:
„Twoje pożywienie powinno być lekarstwem, a twoje lekarstwo powinno być pożywieniem”. 
I mimo, że od tego czasu upłyneło już kilkanaście wieków, jest to wciąż aktualne.
 

Kontakt

+48 695 604 145

Nie wiesz jak zabrać się za odchudzanie, a może na coś chorujesz i nie wiesz co możesz jeść? 

Regulaminy

Zajrzyj tutaj: